Disclaimer

DragonTigerSeal je přidružená webová stránka třetí strany. Není vlastněna ani provozována žádnou hazardní společností DragonTigerSeal a neposkytuje žádné hazardní služby. Poskytujeme informační portál, včetně recenzí a doporučení webů s online hazardními hrami, strategických herních materiálů a dalších forem rad pro naše návštěvníky.

Jako přidružené webové stránky propagujeme a zobrazujeme reklamy a odkazy na služby hazardních her a další webové stránky třetích stran. DragonTigerSeal není spojen s žádnými externími webovými stránkami, na které odkazují jeho stránky. Nejsme vázáni žádnou třetí stranou, na kterou odkazuje naše webová stránka, ani za ni neneseme odpovědnost. Naše přidružení nás opravňuje k vygenerovaným provizím z doporučení vyhledávačů a jakékoli kvalifikační činnosti od našich návštěvníků.

I když vynakládáme maximální úsilí, abychom našim uživatelům poskytovali přesné a aktuální informace, nemůžeme zaručit platnost žádných podrobností uvedených na DragonTigerSeal. Informace, které zpřístupňujeme, jsou podle našich nejlepších znalostí přesné v době zveřejnění, ale neposkytujeme žádné záruky ani prohlášení. Dále nejsme činěni odpovědní ani právně odpovědní za jakýkoli obsah nebo chování, s nímž se naši návštěvníci mohou setkat při použití jakéhokoli z externích odkazů na našich webových stránkách.

Naši uživatelé musí pochopit, že hazardní hry přes internet o skutečné peníze s sebou nesou riziko. Vždy existuje možnost, že mohou přijít o peníze. Naší úlohou jakožto portálu pro hazardní hry třetí strany je navrhovat stránky, které považujeme za poctivé herní stránky. Využití jakékoli stránky s hazardními hrami propagované na naší webové stránce, ať už jako člen pro hraní zdarma nebo se skutečnými penězi, je na výhradním uvážení uživatele. Souhlasíte s tím, že nebudete činit Onlinecasinorank.co ani žádného z jeho vlastníků/zaměstnanců odpovědnými za prohrané peníze z hazardních her online.

Podívejte se prosím na naše **Zásady ochrany osobních údajů** stránce pro více informací o ochraně osobních údajů našich návštěvníků.

Aktualizace těchto podmínek Pokud kdykoli budeme považovat za nutné provést změny podmínek použití, níže uvedeme datum jejich revize. Často se vraťte, abyste se ujistili, že jste obeznámeni s nejnovější verzí.