Jak vyhrát

December 29, 2021

Recenze Dragon Tiger (HoGaming).

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Dragon Tiger je jednou z nejjednodušších kasinových her na naučení. Proto byste pochopili, proč se vývojáři snaží jeden druhého překonat ve vytváření kreativních verzí slavné hry s asijskou tematikou. HoGaming, renomovaný herní vývojář po celém světě, představil HoGaming Dragon Tiger herním nadšencům. Remake přináší nové příležitosti, včetně svěžího designu, bezkonkurenční interaktivity a více vedlejších sázek na vysoké výhry. Většina funkcí a pravidel původní hry je součástí této varianty. Hráči se například snaží získat více bodů než jejich soupeři. Svým způsobem zjistíte, že tato hra velmi připomíná hraní kola Baccaratu. Cílem je však porazit soupeřící stranu spíše než získat karty blízko devíti.

Recenze Dragon Tiger (HoGaming).

Jak hrát Live Bodog Dragon Tiger

Můžete hrát Bodog Dragon Tiger pro zábavu nebo skutečné peníze a máte šanci vyhrát úžasné výplaty. Limity sázek se pohybují od 2 USD a jsou dodávány s maximální sázkou 2 000 USD. Zde jsou kroky k umístění sázek:

  • Nastavte velikost sázky - Váš bankroll určuje, jak velké nebo malé by měly být vaše sázky. Odborníci obecně doporučují rozdělit bankroll na části dostatečně velké, aby pokryly sázky na období, ve kterém chcete hrát.

  • Podání sázky - Živá hra Bodog Dragon Tiger dává hráčům 25 sekundové okno na umístění sázek. Podle recenzí členů, kteří hru v minulosti hráli, je to období více než dostatečné. Vsazení sázek vyžaduje, abyste si vybrali jednu ze šesti nabízených velikostí žetonů. Poté jej umístěte na pozici, na kterou chcete vsadit. Tedy Drak, Tygr nebo Kravata. Nakonec potvrďte sázku stisknutím tlačítka Potvrdit.

  • Po uplynutí sázkové relace dealer spálí jednu kartu. Poté si lízne kartu pro pozici Draka a další pro pozici Tygra.

Vítězství v Bodog Live Dragon Tiger

Hráči vyhrávají, pokud má karta na pozici, na kterou vsadili, vyšší hodnotu než protější strana. Každá pozice vyplácí stejnou částku sázky. Jinými slovy, váš vklad se v případě výhry zdvojnásobí.

Vypořádání nerozhodných sázek

Sázky na pozice Dragon a Tiger ztrácejí polovinu, pokud je výsledek nerozhodný. Dostanete tedy zpět 50 % vkladu. Na druhou stranu, sázka na nerozhodný výsledek se vyplácí v poměru 8 ku 1, pokud je výsledkem nerozhodný výsledek.

Vedlejší sázky

Všechny vedlejší sázky budou vráceny, když kolo skončí nerozhodně. Hráči prohrají své sázky, pokud dealer vytáhne sedmičku. V případě výhry jsou výplaty pro každou z nich uvedeny níže:

Bodog Dragon Tiger od Ho Gaming je zábavný a nabízí hráčům několik výherních příležitostí. Můžete se naučit, jak hrát hru, a začít sázet jako profesionál během okamžiku. Pamatujte, že hazardní hry jsou návykové; Hazardujte zodpovědně

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Nejlepší hry Dragon Tiger s živými dealery
2021-12-22