Jak hrát

November 24, 2021

Live recenze hry Dragon Tiger (XPro Gaming).

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Xpro Gaming vydala nový titul do rozsáhlé sbírky živých her s názvem Live Dragon Tiger. Je to zjednodušená verze baccaratu, která zahrnuje sázkové pozice Dragon a Tiger. Pokud jste hru nehráli, doporučujeme vám vyzkoušet hru Live Dragon Tiger by XPro gaming. Hra je odborně navržena s nejnovějšími funkcemi, kvalitní grafikou, úžasnými zvukovými efekty a ovládá ji živý dealer. Pokračujte ve čtení níže uvedených sekcí pro podrobnější pohled na hru.

Live recenze hry Dragon Tiger (XPro Gaming).

Jak hrát

XPro hru velmi zjednodušilo. Pro začátek získáte pouze jeden úhel kamery. Následně se grafika vykresluje snadno na zařízeních se základními funkcemi.

Po otevření hry můžete sázet výběrem žetonů vpravo. Na začátku musíte podat jednu ze tří základních sázek. Jsou to drak, tygr nebo kravata. Poté se můžete rozhodnout umístit další vedlejší sázky.

Limity tabulky

XPro živé hry, včetně Live Dragon Tiger, jsou vysoce hodnoceny. Mnoho online kasin jako takové má hry ve své virtuální lobby. Minimální a maximální limity sázek do značné míry závisí na kasinu, kde hru hrajete. Limity mohou klesnout až na 1,00 USD a až na 100 USD. Vybrané herní weby však umožňují sázky až do výše 5 000 USD.

Funkce

  1. Rozhraní hry

Živá tabulka zabírá velkou část uživatelského rozhraní. Vpravo dole si můžete vybrat velikost sázky pomocí žetonů. Po skončení kola se vpravo nahoře zobrazí karty draka a tygra.

  1. Zvukové efekty

Můžete si vybrat, zda chcete hrát se zvukovými efekty nebo ztlumit zvuk pomocí jediného tlačítka. Doporučujeme ponechat nastavení zvuku, jakmile přijdou, abyste získali pocit, jako byste hráli ve skutečném kasinu.

  1. Video

Live Dragon Tiger by XPro gaming nabízí vynikající grafiku. Centrálně umístěná kamera vysílá události probíhající v reálném čase. Stůl je umístěn v developerských studiích na Slovensku a v Bulharsku.

  1. Živý chat

S živým dealerem můžete komunikovat na živém chatu. Odezvy v reálném čase jsou dostatečné k tomu, abyste se cítili jako ve skutečném kasinu.

Podporovaná zařízení

Moderní hráči rádi hrají kasinové hry na cestách. Ve světle tohoto, XPro hraní optimalizoval hru pro mobilní hráče. Rychlé vykreslování grafiky lze spustit na chytrých telefonech s operačními systémy Android nebo iOS. Pokud máte problémy s připojením k internetu, můžete si tuto hru užít také s mírně nižším rozlišením. Hraní na PC je ještě vzrušující, protože získáte úplný pohled na stůl, herní ikony a nádherné dealery, kteří stůl řídí.

Výrok

Live Dragon Tiger od XPro gaming je vynikající a snadno hratelná varianta Dragon Tiger. Hru najdete v online kasinech, která nakupují hry od tohoto vývojáře a začnou sázet na jakémkoli zařízení. Nezapomeňte udržovat sázky v rámci svého bankrollu pro hazardní hry a vyvarujte se zbytečného riskování s penězi, které si nemůžete dovolit prohrát.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Recenze Dragon Tiger (HoGaming).
2021-12-29