Oficiální pravidla Dragon Tiger

Jakmile hra začne, každý hráč si musí vybrat nominální hodnotu. Jedná se buď o 1,2,5,10,20,25,50 a 100 žetonů. S žetony v ruce musí hráč nyní vybrat sázku buď:

 • Drak nebo tygr – Tato sázka se provádí výslovným výběrem hráče, který pravděpodobně má kartu vysoké hodnoty – draka nebo tygra.
 • Remíza – sázka předpovídá, že ani jeden hráč si nevytáhne kartu s vyšší hodnotou, a přitahuje kurz 8:1
 • Velká nebo malá – Tato sázka specifikuje číslo se specifikovaným rozsahem, avšak číslo 7 je automaticky vyloučeno, což znamená prohru.
 • Obleky – Hráč si vybere pravděpodobnou kombinaci karet, které budou taženy.
Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter
2 strategie pro zlepšení sázkové šance

2 strategie pro zlepšení sázkové šance

Sázky Dragon Tiger vyžadují určitou úroveň kalkulace a očekávání. Aby hráči mohli předvídat, že drak nebo tygr drží kartu vysoké hodnoty nebo nejpravděpodobnější barvu, musí sledovat hru.

 • Počítání karet – Bez žolíků a divokých karet by chytrý hráč měl sledovat již vyhozené karty, aby pomohl předvídat nejlepší tah.
 • Sledování již shozených obleků – Funguje to u sázky na barvu, kde hráč, který má zájem umístit barvu, musí sledovat barvy již shozené pomocí metody eliminace.
 • Když se budete držet konkrétního hráče, vyžaduje to určitou úroveň konzistence. Tato strategie je nízkoriziková, ale také skvělá.
2 strategie pro zlepšení sázkové šance
Vysvětlení sázky na obleky

Vysvětlení sázky na obleky

Pro lepší pochopení hry kolem obleků je seznámení se s pojmy zásadní

 • Obleky- To zahrnuje předpověď buď piky, diamanty, kluby nebo srdce. Tato sázka má kurz 3:1 a vyžaduje správnou předpověď tří sad barev s vyloučením 7.
 • Sázka na remízu - Zde se předpokládá, že hráči budou mít karty stejné v rozsahu a kombinaci. Pokud k tomu dojde, hráčova sázka se vrátí a provede se výplata 50:1.
 • Klubový oblek – má kurz 3:1 a hráč musí vsadit buď na draka, nebo na tygra, aby získal klubový oblek.
Vysvětlení sázky na obleky
Často kladené otázky o sázkách na draka a tygra

Často kladené otázky o sázkách na draka a tygra

 • Která sázka může vyplatit nejvyšší? Sázka na draka a tygra je vynikající, protože výhra přitahuje návrat 8:1 s remízou a vrácením peněz.
 • Co je drak a tygr? Je to baccaratová hra velmi oblíbená v Asii, kde každý hráč obdrží sadu karet a na hráče je uzavřena sázka, aby obdržel kartu s nejvyšší hodnotou.
 • Kde mohu hrát Dragon and Tiger?

Najít skvělé kasino nemusí být těžký úkol, může vám pomoci jednoduché vyhledávání online. Stránky sociálních médií mohou také nabídnout skvělá doporučení, která mohou tento proces usnadnit.

Často kladené otázky o sázkách na draka a tygra
Velká nebo malá sázka v perspektivě

Velká nebo malá sázka v perspektivě

Karty dostupné v sázkách na draka a tygra sahají od esa, číselného od 2 do 10, až po Jack King a Queen. Velká a malá sázka proto zahrnuje hráče, který výhradně předpovídá, že drak nebo tygr zvolí malou, což může být eso, 2, 3, 4, 5 a 6. Může to také znamenat, že výsledek bude od čísel 8 až po královnu. .

 • Jak se provádějí výplaty

Vložená sázka, řekněme 20 jednotek, je zaplacena, pokud je správně předpovězena a původní sázka je vrácena. Hráč může také kombinovat tygra s malým nebo velkým s drakem.

Velká nebo malá sázka v perspektivě
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák