Základní strategie

December 8, 2021

Recenze BetConstruct Live Dragon Tiger

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

BetConstruct je známý tím, že vyvíjí epické živé hry. Nebylo žádným překvapením, když v roce 2019 vydali živého dealera Dragon Tiger; dostalo se mu vřelého objetí od milovníků her s živými dealery napříč kasiny. Celkově, Dragon Tiger live je ideální pro nízké i vysoké válečky. Můžete vsadit až 2 000 $, přičemž teoretická návratnost pro hráče je 96,27 %. Kromě toho je hratelnost na cestách vylepšena díky optimalizaci pro mobily. Při čtení této recenze se seznámíte se všemi výhodami hry a strategiemi, jak maximalizovat své výplaty.

Recenze BetConstruct Live Dragon Tiger

Klíčové vlastnosti Dragon Tiger společnosti BetConstruct

V ideálním případě je Dragon Tiger variantou baccaratu s kořeny v asijských kasinech. Verze BetConstruct se příliš neliší od ostatních srovnatelných verzí. Stejně jako běžný Baccarat má tato hra osm balíčků karet. Na rozdíl od původního Baccaratu se však karty rozdávají jednou pro každou stranu. Hlavní sázky jsou; Drak, Tygr nebo Kravata. První dvě sázky jsou považovány za bezpečné a platí dokonce peníze (1:1). Ten je srovnatelně riskantní, ale platí 10:1. Suited Ties se vyplácí 50:1, což znamená, že sázející dostane 50 % z částky vložené do sázky.

K určení vítěze si virtuální živý dealer vytáhne dvě karty. Pokud byste vsadili na nejvyšší vylosovanou kartu, stali byste se šťastným výhercem. Pokud jste vsadili na vylosovanou kartu nižší úrovně, sázku automaticky prohráváte.

Další možnosti sázek BetConstruct Dragon Tiger

BetConstruct dává riskantním hráčům prostor vyzkoušet jiné vedlejší sázky.

  • Velké/malé sázky. Hráči předpovídají, zda konkrétní karty budou pod nebo nad 7. V případě, že je na kartě sedm, hráč prohraje celou sázku.
  • Odd/Sázky. Tyto sázky fungují jako malé/velké. Pokud správně tipnete odpovídající kartu, vaše šance na výhru je lichá nebo sudá. Pokud je 7, vaše sázka prohrává.
  • Vhodné kravaty. Suited Ties se vyplácí 50:1, což znamená, že sázející dostane 50 % z částky vložené do sázky.

BetConstruct Dragon Tiger Live Strategie

Když se chystáte hrát Dragon Tiger živě o skutečné peníze, zvažte tyto tipy:

  • Udělejte si čas a poznamenejte si komplexní cestovní mapy, které ukazují předchozí vítězné kombinace. Udělat si čas se ukáže jako cenné, zvláště u velkých/malých sázek nebo lichých/sudých sázek, protože můžete zahlédnout karty, které jsou již vytažené z boty.

  • Ve svých úvodních herních kolech zvažte, zda se budete držet dvou hlavních sázek. Drak, Tygr, popř. Jsou méně rizikové, protože okraj domu je 3,73 %.

BetConstruct Live Dragon Tiger v kostce

Pokud máte rádi Baccarat, je pravděpodobné, že Dragon Tiger je váš druh hry. Herní procesy jsou podobné pouze v tom, že pro každou stranu v této hře existuje jedna karta. Celkově má přátelské rozhraní, které vám pomůže sledovat, jak se hra vyvíjí. Zůstatek sázky můžete vidět v reálném čase. Přechod z mobilního do desktopového režimu je poměrně snadný. Herní statistiky a cestovní mapy vám pomohou zaznamenat čísla, která nejsou v botě, a pomohou vám se značnou přesností předpovědět, jaké číslo může mít dealer na ruce.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Recenze Dragon Tiger (HoGaming).
2021-12-29