Základní strategie

September 8, 2021

Základy hraní online Dragon Tiger

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Před hraním jakékoli nové hry je vždy důležité získat základy, které hru obklopují. Nováčci, kteří se chtějí připojit k online rodině Dragon Tiger, najdou tyto informace velmi užitečné při prvním hraní online Dragon Tiger.

Základy hraní online Dragon Tiger

Základy online hry Dragon Tiger

Dragon Tiger je variací známé hry Baccarat. Na rozdíl od původní hry se tato verze zabývá pouze kartami Dragon a Tiger. Hráči pak tipují, který z těchto dvou má vyšší hodnotu. Pokud mají tyto dvě karty podobnou hodnotu, dům odebere 50 % z podaných sázek.

Jako další kasinové hry, hráči provedli několik přizpůsobení Dragon Tiger, aby byla jeho hra zábavnější. V některých variantách hráči sázejí hodnotu rozdaných karet nad nebo pod sedm. 

Původ dračího tygra

Dragon Tiger se poprvé hrál v Kambodži a rychle se rozšířil do dalších asijských zemí. Díky jednoduchým pravidlům a vysokým výherním kurzům hra překročila hranice a našla si cestu do kasin po celém světě. Než byla hra přijata v kasinech, Buddhistická společnost v Asii hru pojmenovala „Dragon Tiger“. Kontrast mezi těmito dvěma zvířaty inspiroval název.

Tygr má agresivní a robustní charakterové rysy, zatímco Drak je klidný a vyrovnaný. Výsledkem je, že tato dvě zvířata dosáhla dokonalé rovnováhy energií, když se zapojí do vzájemného souboje.  

Základní pravidla hry Dragon Tiger

Zde je rozpis nejzákladnější pravidla hry:

  1. Dealer používá osm balíčků standardního balíčku 52 karet. Žolíková karta nemá použití v Dragon Tiger a je vynechána před rozdáním karet 

  2. Každá karta má odlišnou hodnotu. Pořadí od karty s nejnižší hodnotou po nejvyšší je: Ace-2-3-4-5-6-7-8-9-10-JQK

  3. V každém kole jsou rozdány dvě karty lícem dolů; bankéř dostane jednu kartu, „Drak“, zatímco hráč dostane druhou kartu, „Tygra“. Poté se sází na to, která ze dvou karet má vyšší hodnotu.

  4. Po uzavření všech sázek se karty odkryjí, aby bylo možné identifikovat vítězné a prohrané sázky 

Oblíbené možnosti sázení ve hře

Nejběžnější sázkou v online Dragon Tiger je výběr karty, která má mezi drakem a tygrem vyšší hodnotu. Mezi další doplňkové možnosti sázení patří:

  • Sázka na remízu: Hráči vyhrají, pokud mají karty draka a tygra stejnou hodnotu. 

  • Suited Tie Bet: K výhře této sázky dojde pouze v případě, že se hodnoty karet draka a tygra shodují a jsou stejné barvy

  • Velké a malé sázky: V těchto sázkách se hráči snaží uhodnout, zda mají karty větší hodnotu než 7 nebo méně. Pokud je hodnota karty 7 nebo je odhad nesprávný, sázka je ztracena

Kromě toho některá kasina umožňují hráčům uzavírat liché/sudé sázky nebo mají možnost hrát červenou/černou. V závislosti na kasinu můžete také sázet na kombinace, jako jsou dvě červené a dvě černé, jedna červená a jedna černá nebo celá barva. 

Závěr

Dragon Tiger je jednou z nejjednodušších her na učení a hraní. Nezapomeňte si přečíst pravidla, která platí pro hru v konkrétním kasinu. Častým hraním můžete identifikovat strategie Dragon Tiger, které pro vás fungují, a po zdokonalování svých dovedností ve hře vyhrát.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Recenze Dragon Tiger (HoGaming).
2021-12-29