December 22, 2021

Nejlepší hry Dragon Tiger s živými dealery

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Dragon Tiger je bezpochyby oblíbená hra napříč asijskými kasiny. Jedná se o zjednodušenou variantu Baccarat se dvěma kartami, jednou pro draka a tygra. Je zajímavé, že sázení live na tato obávaná zvířata je nyní možné i v neasijských kasinech. Na rozdíl od minulosti, kdy se hra objevovala na asijském trhu, zejména v Kambodži, si živé hry Dragon Tiger nyní našly cestu do evropských herních domů díky technologii.

Nejlepší hry Dragon Tiger s živými dealery

Co je hra Dragon Tiger Live?

Dragon Tiger live je varianta baccaratu se 2 kartami. V živých verzích jsou taženy dvě karty, každá pro příslušného draka a tygra. Hráč předpovídá a vsadí na výhru draka nebo tygra. Můžete si také vsadit na remízu. Hra obsahuje jedinou remízu; jako takové žádné složité postupy nebo pravidla ke hře.

Obecná pravidla Dragon Tiger

 • Zatímco v asijských a evropských kasinech existuje mnoho her Dragon tygr, obecná pravidla hry jsou téměř standardní.

 • Všechny hrací karty jsou ekvivalentní odpovídajícím pokerovým hodnotám kromě esa, které je považováno za nízké.

 • Do každé z rukou draka nebo tygra je dána jedna karta

 • Výsledek hry závisí na tom, která karta má nejvyšší kartu

  Různé typy her Dragon Tiger s živými dealery

Existuje několik verzí této hry. Vývojáři se rádi vzájemně prezentují vzrušujícími doplňky, které mají zlepšit hráčský zážitek. Navzdory mnoha variantám zůstávají základní mechanismy a pravidla hry v podstatě nezměněny. Některé z těchto verzí zahrnují:

 • Live Dragon Tiger Live od Evolution Gaming. Má dobře osvětlený úhledný stůl s okázalými draky a tygry v pozadí, který označuje vítěznou sázku. Na rozdíl od mnoha jiných verzí se tato evoluční hra odlišuje remízovými sázkami s očekávanou výplatou 11:1, na rozdíl od běžných výplat 8:1. Sázka na nerozhodný výsledek v barvě platí 50:1

 • Ezugiho živý dračí tygr. U této varianty nečekejte vedlejší sázky, protože má pouze tři přímé šance. Nejpozoruhodnější funkcí je však tlačítko "re-bet"." Toto tlačítko poskytuje dostatek času na odpovídající resetování vašich sázek před umístěním konečné sázky. Výplaty jsou; Výplaty sázek Dragon nebo Tiger jsou vyrovnané. Sázka na nerozhodný výsledek má výplatu 8:1. Pokud umístíte své žetony na tygra nebo draka a výsledek hry je nerozhodný, dostanete zpět polovinu vsazené částky.

 • Playtech's Live Dragon Tiger. Stejně jako ostatní varianty je hratelnost jednoduchá. Hráči uzavírají sázky na draka, tygra nebo remízu. Živý krupiér rozdá každou kartu na pozice draka nebo tygra. Vyhrává karta s vyšší hodností. Jako obvykle platí, že sázky na draka a tygra vyplácejí sudé peníze. Pokud svou sázku prohrajete, celá sázka se považuje za ztracenou. V případě remízového scénáře získáte zpět 50 % z vsazené částky.

  Dračí tygr živá hra zabalit

Živou hru Dragon Tiger považuji za jednu z nejjednodušších. Uchopení pravidel hry je snadné. Vzrušeně, živí krupiéři jsou jen pár kliknutí na vaše tlačítko, díky mnoha online verzím hry dostupných v globálních virtuálních kasinech. Ačkoli Dragon Tiger má tři základní sázky, můžete prozkoumat spoustu dalších vedlejších sázek, včetně, ale bez omezení na velké/malé sázky, sázky na oblek a sázky na červenou/černou.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Recenze Dragon Tiger (HoGaming).
2021-12-29