Zprávy

September 29, 2021

Recenze hry Live Dragon Tiger (Pragmatic Play).

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Dragon Tiger je vzrušující hra. Možnosti sázení jsou jednoduché a umožňují novým hráčům naučit se všechny pohyby během několika minut. Pragmatic Play představil živou verzi klasické hry na začátku roku 2021. Live Dragon Tiger je multiplayerová hra vyvinutá Pragmatic Play. V online kasinech se stal dostupným na konci jara 2021. Nabízí maximální výplatní poměr 50:1. Hra má grafiku s orientální tématikou a RTP 96,27 %. Přestože hra neobsahuje žádné jackpoty, nabízí hráčům několik možností sázení, včetně volitelných vedlejších sázek.

Recenze hry Live Dragon Tiger (Pragmatic Play).

Pravidla

Některé z základní pravidla, která byste měli znát před hraním Live Dragon Tiger od Pragmatic Play zahrnují:

  • Hráči sázejí na výsledek dvou karet; drak a tygr.
  • Hráči umístí základní sázku na jednu ze dvou karet. Ten, kdo má vyšší výsledek, vyhrává sázku.
  • Hodnocení karet se řídí konvenčním systémem. V tomto ohledu je eso nejnižší kartou, zatímco král má nejvyšší hodnost. Hodnocení karet v Dragon Tiger nezohledňuje barvu karet.

Hratelnost

The dealer začíná hru rozdáním dvou karet. Jeden jde na stranu Draka stolu, zatímco druhý jde na stranu Tygra.

Hráči poté vsadí na kartu draka nebo tygra. Kromě toho můžete vsadit na výsledek ve vhodné remíze. Sázka na nerozhodný výsledek vyhraje, pokud karty draka a tygra mají stejnou hodnotu a barvu.

Hráči mohou také uzavírat vedlejší sázky v Live Dragon Tiger. Zde jsou přijatelné vedlejší sázky:

  • Dragon Big nebo Tiger Big: Tato sázka vyhrává, pokud je karta v této pozici deltovaná osmička nebo vyšší
  • Dragon Small nebo Tiger Small: Tato sázka vyhrává, pokud je karta v této pozici deltovaná 6 nebo nižší
  • Dragon Odd nebo Tiger Odd: Tato sázka vyhraje, pokud je karta na pozici A, 3, 5, 9, J nebo K.
  • Dragon Even a Tiger Even: Tato sázka vyhraje, pokud je karta na pozici 2, 4, 6, 8, 10 nebo Q

Důležitá poznámka ohledně vedlejších sázek je, že můžete podat jakoukoli sázku bez ohledu na vaši první sázku. Kromě toho ztratíte vedlejší sázku, pokud se na pozici objeví 7.

Výplaty

Sázka na remízu v barvě je nejziskovější v Live Dragon Tiger. Platí se v poměru 50:1. Sázky na pozici Dragon nebo Tiger se vyplácejí v poměru 1:1, což je obdoba vyplácení vedlejších sázek 1:1.

Hrajte na mobilu

Hráči mohou přistupovat ke hře vzdáleně protože hra je vysílána z Pragmatic Play Live Casino Studio. Vše, co potřebujete, je stabilní připojení k internetu.

Zákaznická podpora

Rozhraní hry obsahuje možnost živého chatu. Hráči mohou komunikovat přímo s prodejcem a získat pomoc od zákaznické podpory v případě jakýchkoli problémů.

Výrok

Vydání Live Dragon Tiger staví Pragmatic Play před ostatní vývojáře. Hra umožňuje hráčům zažít novou metodu sázení na Dragon Tiger a přináší více možností sázení. Když hru vyzkoušíte, zamilujete si orientální téma a moderní atmosféru.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Recenze Dragon Tiger (HoGaming).
2021-12-29