Zprávy

July 28, 2021

Vítězné strategie pro online Dragon Tiger

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Dragon Tiger je karetní hra, která údajně pochází z Kambodže a je velmi populární v asijských kasinech. Popularitu si získává také v jiných částech světa a v dnešní době existuje více online kasin, kde si nadšenci karetních her mohou zahrát Dragon Tiger.

Vítězné strategie pro online Dragon Tiger

Základní hra Dragon Tiger

Podobně jako u baccaratu se Dragon Tiger snadno učí. Začátečníci by měli vědět, že budou v podstatě sázet na to, zda drak nebo tygr, z nichž každý má své místo na stole, obdrží větší kartu nebo kartu s vyšší hodnotou.

Esa mají nejnižší hodnotu, zatímco králové mají nejvyšší. Pokud jde o pořadí barev, hierarchie od nejvyšší po nejnižší se řídí tímto pořadím: srdce, káry, palice, piky. A pokud jde o barvu obleku, červená stojí výše než černá.

K dispozici je několik možností sázení, ale v podstatě hráči vyhrají, pokud jejich volba, drak nebo tygr, obdrží vyšší kartu.

Vyberte Jednoduché sázky

Pro začátečníky i pokročilé hráče je obvykle dobré rozhodnutí držet se sázek Dragon nebo Tiger. House edge pro takové sázky je kolem 3 % a výplata je 1:1.

Drž se dál od nerozhodných sázek a sázek na nerozhodný výsledek

Příležitost vyhrát ve velkém je něco, co mnoho hráčů považuje za neodolatelné, a toto pokušení existuje v Dragon Tiger. Remízové sázky, které vyhrají, pokud jsou karty Dragon a Tiger stejně hodnoceny, se vyplácí 8 ku 1. Hranice domu je však poměrně vysoká, 32,77 %.

Hráči, kteří umístí sázku Suited Tie, vyhrají, pokud jsou karty Dragon a Tiger stejné v barvě i hodnosti. Výhry se vyplácejí působivých 50 ku 1, ale výhoda domu je stále impozantní, kolem 14 %.

Zahrajte si Dragon Tiger zdarma

Kromě toho, že se naučíte hrát Dragon Tiger, aniž byste riskovali nějaké peníze, existuje několik výhod, které mohou hráči získat z hraní hry zdarma. v online kasinech Dragon Tiger.

Jednak mohou experimentovat s různými sázkovými systémy a získat pocit, který z nich nejlépe vyhovuje jejich stylu. Za další mohou testovat sázkové nebo herní strategie, které mnoho hráčů Dragon Tiger doporučuje.

Jedním z příkladů takové strategie je počítání karet. Hráči se mohou pomocí bezplatných her naučit, jak sledovat počet malých nebo velkých karet, které byly rozdány. Díky tomu mohou snadněji sledovat, kolik karet určité hodnoty bylo rozdáno, a podle toho upravit své sázky, aby zvýšili své šance na výhru.

Další strategií k procvičování je sledování karetních barev, které byly rozdány nejvícekrát. Jakmile si tuto dovednost osvojí, budou schopni lépe určit nejméně hranou barvu a maximalizovat svůj vítězný potenciál.

Dodržujte zásady Smart Bankroll

Stanovení hranic výher a proher je jedním ze základních kamenů dobré filozofie bankroll managementu pro hráče Dragon Tiger a dalších kasinových her. Nejlepší je stanovit konkrétní částku pro výhry i prohry pro herní seanci.

Pokud si hráč například nastaví limit stop loss na 200 $, měl by přestat hrát, jakmile tohoto limitu dosáhne. Mnoho hráčů pokračuje ve hře kvůli mylnému přesvědčení, že mohou získat zpět své ztráty. Pokud tak učiníte, jejich bankroll se pouze dále vyčerpá.

I když jsou hráči na vítězné sérii, je vhodné, aby odešli ze hry, jakmile vyhrají množství peněz, na které se zaměřují. Kasina mají vždy šance na své straně a pokračování ve hře pravděpodobně povede k tomu, že se výhry změní ve ztráty.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Recenze Dragon Tiger (HoGaming).
2021-12-29