Jak hrát

November 17, 2021

Živá recenze hry Dragon Tiger (Playtech).

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Vydání Live Dragon Tiger od Playtech v roce 2020 bylo milovníky této hry velmi očekáváno. Obecně platí, že Dragon Tiger je jednoduchá hra. Dealer umístí dva vozy lícem dolů na dvě sázkové pozice. Hráči pak sázejí na to, která ze dvou pozic má vyšší hodnotu. Ve vzácných případech může hra skončit nerozhodně. To znamená, že pozice draka a tygra mají při otočení karet stejnou hodnotu. V takovém případě obdrží hráči 50% refundaci svých sázek. Podívejte se níže na podrobnosti hrát a vyhrávat v Live Dragon Tiger od Playtech.

Živá recenze hry Dragon Tiger (Playtech).

Obrys živého dračího tygra

Live Dragon Tiger obsahuje mnoho aspektů původní hry. Například hodnocení karet je stejné, kde se esa počítají jako jedničky. Kromě toho se na začátku každého kola a na začátku každé nové boty vybírají karty spálení. Dealer má v botě osm balíčků karet, které se na začátku každého kola zamíchají. Hráči mohou vsadit na nerozhodný výsledek a vyhrát v poměru 10:1, což je méně než výplata 11:1 na variaci Evolution.

Živé vedlejší sázky Dragon Tiger

Nová verze Dragon Tiger přidává více možností sázenís do základních pozic Live, Dragon a Tiger. Všechny vedlejší sázky se vyplácejí v poměru 1:1. Zkontrolujte všechny možné vedlejší sázky v seznamu níže:

 • Velká – Tuto sázku vyhrajete, pokud má výherní kombinace hodnotu 8 nebo vyšší
 • Small – vyhrajete, pokud má výherní kombinace hodnotu 8 nebo nižší
 • Odd – Tuto sázku vyhrajete, pokud má výherní kombinace lichou hodnotu. Tedy A,3,5,9, J nebo K
 • Sudá – tuto sázku vyhrajete, pokud má výherní kombinace sudou hodnotu. To znamená 2, 4, 6, 8, 10 nebo Q

Při hraní vedlejších sázek vede výherní kombinace s hodnotou 7 ke ztrátám.

Funkce

 1. Rozhraní

Máte na výběr z rozhraní na celou obrazovku a ve smíšeném režimu. Ten funguje dobře na pomalých síťových připojeních a obsahuje méně detailů než režim celé obrazovky.

 1. Cestovní mapa

Můžete si prohlédnout cestovní mapu boty, která vám pomůže sledovat průběh hry.

 1. Nastavení

Hra umožňuje uživatelům přizpůsobit si hru několika způsoby:

 • Kvalitu videa můžete snížit, pokud máte pomalý internet nebo hrajete na zařízení nižší třídy.
 • Můžete vypnout zvukové efekty a hlas dealera.
 • Klepnutím na jedno tlačítko můžete zobrazit historii relace a otevřít pokladní sekci.
 1. Umístění

Hra se odehrává v Manile na Filipínách a je streamována z živého studia Playtech. Všechna tlačítka jsou označena v angličtině a prodejci mluví s jasnými akcenty. Díky tomu nebudete mít problém porozumět pokynům během hraní nebo procházení hry.

Výrok

Dragon Tiger je perfektní hra pro studenty. Je snadno pochopitelný a nevyžaduje mnoho dovedností nebo strategie. Každé kolo navíc trvá pár minut. Sázka na nerozhodný výsledek ve verzi hry Playtech není nejlepší. Pro hráče, kteří hledají nový způsob, jak zažít klasické kasinové hry, je to však dobrý čas.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Recenze Dragon Tiger (HoGaming).
2021-12-29