Maximalizujte své Dragon Tiger výhry

Dragon Tiger, vyvinutá v Kambodži, je oblíbená hra v asijských zemích a také na dalších místech po celém světě. Pro její zahrání hráči položí dvě karty s tygrem a drakem na místo.

Ať už je hráč ostřílený nebo začátečník, hra se hraje velmi snadno. Někteří hráči však měli při hraní problémy. Toto je hra, kterou hráč dostane hned, nebo ne. Přesto existuje několik zásadních tipů, které by se měl hráč naučit, pokud chce jednoduše a snadno vyhrát. Následuje rozpis některých tipů.

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter
Vsaďte na tygra nebo draka

Vsaďte na tygra nebo draka

Hráč by se měl držet buď draka nebo tygra, protože je to nejlepší volba, pokud se nechce spoléhat na počítání karet nebo strategii. Hráč by se měl vždy zaměřit na umístění sázky na draka nebo tygra, které vidí a má nejvyšší hodnost.

Ve většině případů získá hráč více výher, protože výhoda takové sázky je 3 %. Existují však případy, kdy se drak a tygr vyrovnají v hodnosti, bez ohledu na barvu, takže je nerozhodný. V takovém případě získá zpět polovinu své hlavní sázky a nerozhodný výsledek vyhraje výplatu 11:1.

Vsaďte na tygra nebo draka
Strategie počítání karet

Strategie počítání karet

Hra Dragon Tiger používá málo karet, což hráčům usnadňuje strategii počítání karet. Pro hráče, který chce počítat karty, se tato taktika hodí, když se snaží vyhnout nešťastnému losování. Tato hra využívá málo karet, což hráči usnadňuje sledování počtu velkých nebo malých karet, které již byly rozdány.

Je tak snazší sledovat počet rozdaných sedmiček. Je to proto, že losování sedmi vede k tomu, že hráč prohraje sázku. Pokud tedy hráč sleduje a vyhýbá se těmto nešťastným sedmičkám, může zvýšit své šance na výhru v sázce.

Strategie počítání karet
Strategie založená na obleku

Strategie založená na obleku

Dalším tipem, který může hráči pomoci vyhrát ve hře Dragon and Tiger, je zjistit, o jaký počet barev se jedná nejvíce. Hráč může odhadnout počet karet barev ve hře. Pro tuto strategii může použít počet balíčků.

Tento přístup umožňuje hráči určit druh barev nejvíce umístěných, což mu umožňuje vsadit na nejméně hranou kartu. V případě správné sázky strategie založená na barvě udělí hráči výplatu 3:1. Pro hráče je tedy důležité, aby vstoupil do draka nebo tygra s tím, jakou barvu má tato karta.

Strategie založená na obleku
Vyhněte se sázce na nerozhodný výsledek a sázce na nerozhodný výsledek

Vyhněte se sázce na nerozhodný výsledek a sázce na nerozhodný výsledek

Hráči, kteří vsadí remízu, mají šanci na velké výhry, i když pravděpodobnost výhry je mizivá. Existují případy, kdy se hráči zdrží sázení, protože hra na baráži je 32 %.

Existuje 86 320 možných kombinací karet, přičemž pouze 6 488 z nich je nerozhodných. To znamená, že 79 872 sázkových kombinací může skončit ztrátou. Díky těmto kurzům je to pro hráče jedna z nejtěžších sázek na výhru. Přesto sázka na nerozhodný výsledek vede k horšímu výsledku, protože 1 456 sázek vyvrcholí nerozhodným výsledkem. Proto by se měl hráč těmto kurzům vyhnout, pokud nepočítá pouze se štěstím.

Vyhněte se sázce na nerozhodný výsledek a sázce na nerozhodný výsledek
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák