Online strategie Dragon Tiger

Dragon Tiger je kasinová hra s asijským původem, konkrétně z Kambodže. V moderní době mají hráči přístup k této hře z kterékoli části světa. Hra je jednoduchá na hraní i pro začátečníky. Je to také rychlé, každé kolo trvá asi 25 sekund a sázení 15 sekund.

Typicky je hra považována za válku mezi dvěma dominantními prvky: „Jin“ a „Jang“. Ve hře Yin představuje tygra, zatímco Yang znamená draka. O vítězi rozhoduje vyhledání hráče s nejvyšším úhrnem za dvě tažené karty ve hře.

Základní pravidlaUzavírání sázekZákladní strategiePočítání karet
Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter
Základní pravidla

Základní pravidla

Hráči uzavírají sázky buď na draka, nebo na tygra. Poté živý dealer položí kartu lícem nahoru na stůl. Nejvyšší karta vyhrává. Hráč ale musí ve hře dodržovat dvě základní pravidla. Za prvé, všechna esa jsou považována za nízké karty.

Za druhé, pokud oba získají podobné hodnoty karet, výsledkem je nerozhodný výsledek a dům si vezme polovinu z každé vsazené sázky. Celkově vzato je hra jednoduchá a snadno se hraje. Nevyžaduje žádné speciální dovednosti ani pravidla. Aby hráč vyhrál hru, musí uhodnout místo s nejvyšší kartou.

Základní pravidla
Uzavírání sázek

Uzavírání sázek

Přestože je hra jednoduchá a přímočará, hráči musí být při sázení nadšení. Ve hře lze vsadit na libovolné místo, ať už na draka nebo tygra. Poté dealer položí karty na stůl lícem nahoru.

Vzhledem k tomu, že remíza dává dealerovi šanci vzít polovinu každé sázky, nebude mít žádnou výhodu, pokud nevydělá peníze z remízy. Hra má více než 86 000 možných výsledků pro každou handu a z nich asi 6 000 skončí jako nerozhodný výsledek, což dává domu výhodu 3,73 %.

Uzavírání sázek
Základní strategie

Základní strategie

Nejlepším přístupem, který zaručuje výhry při hraní hry, je naučit se počítat karty. Nejde jen o počítání, ale hráč musí rozumět hodnotě každé karty. Obvykle je hodnota každé karty v Dragon Tiger ekvivalentní číslu uvedenému na kartě.

Král je známý jako nejvyšší karta, následuje karty Jacks a Queen na druhé pozici. Na druhé straně je Eso karta s nejmenší hodnotou. Nejlepší způsob, jak se naučit strategii, je procvičit si hru Dragon Tiger prostřednictvím ukázek.

Základní strategie
Počítání karet

Počítání karet

Při hře se počítá karty a sleduje se malé i větší karty, které byly rozdány. Toto je nejpřímější strategie, která může hráčům zaručit výhru. Možné jsou pouze čtyři výsledky. Hráč může získat vylepšenou sázku, pokud vsadí na barvu poté, co se tři ze čtyř barev objeví více než jednou.

Hráč se také může rozhodnout vytvořit tabulku a najít výherní parametry na základě jiných čísel již použitého balíčku. Typicky se osmipatrová bota s největší pravděpodobností zamíchá, když se použijí čtyři palubky. Hraní Dragon Tiger není složité; naučit se základy je jistý způsob, jak zaručit vítězství.

Počítání karet
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák